O mnie

Witaj,
Mam na imię Piotr, jednak w świecie wyścigów racing quadów jestem również znany jako Kacper.
Miło mi, że odwiedziłeś moją stronę. Długo zastanawiałem się jak powinna ona wyglądać i co powinno się na niej znaleźć. Szukając inspiracji, przeglądałem wiele serwisów internetowych, by w końcu zdecydować, że będę umieszczał na niej relacje z produkcji maszyn, które buduję dla siebie oraz moich klientów, jak również sprawozdania z dokonywanych przeze mnie szczególnie interesujących serwisów.

Wiele lat pracowałem w sklepie modelarskim jako handlowiec i kierownik serwisu. Miałem bezpośredni kontakt z klientami oraz zajmowałem się serwisem modeli jeżdżących i latających (począwszy od
wielowirnikowców, a skończywszy na samolotach). Wiedza, którą zdobyłem, pozwala mi z powodzeniem budować maszyny wyścigowe. Wraz z kolegą z Teamu RC Air Force korzystamy z nich podczas różnorakich zawodów. Z wielką przyjemnością, podpartą doświadczeniem i wiedzą, pomogę Ci zbudować wymarzoną maszynę wyścigową, rekreacyjną lub treningową. Służę również swoją radą tym wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą z czym to się je, a chcą podjąć odpowiednie decyzje.

Zapraszam do współpracy. The sky is the limit…