Wyścigowa rama RACH 5″ od HD AirStudio

DSC_0005

Dzięki uprzejmości Jakuba z HD AirStudio otrzymałem do testów produkcyjną wersję ramy RACH 5″. Jako że nie jestem zwolennikiem ram typu tower trochę sceptycznie podszedłem do budowy testowego quada. Po otrzymaniu przesyłki z lekką niecierpliwością otwierałem paczkę. Do tej pory latałem quadami z ramą w klasycznym układzie czyli typ XT z pokładem na którym było dosyć dużo miejsca. Pierwsze wrażenie ... Read More »

Test ciągu silników EMAX RS2205 2300kv

dsc_1306

Dzięki uprzejmości sklepu Gearbest.com otrzymałem do testów silniki EMAX RS2205 2300kv. Poniżej przedstawiam film z testu statycznego na hamowni Turnigy przy użyciu pakietu 4S. Read More »

O mnie

piotr-hangard

Witaj, Mam na imię Piotr, jednak w świecie wyścigów racing quadów jestem również znany jako Kacper. Miło mi, że odwiedziłeś moją stronę. Długo zastanawiałem się jak powinna ona wyglądać i co powinno się na niej znaleźć. Szukając inspiracji, przeglądałem wiele serwisów internetowych, by w końcu zdecydować, że będę umieszczał na niej relacje z produkcji maszyn, które buduję dla siebie oraz ... Read More »

QX80 – czyli czym latać w zimę

qx80

Dzięki uprzejmości Gearbest.com dostałem do testów malutki, szczotkowy quadrocopter który w sklepie znajduje się pod nazwą Fluoreon QX80 80mm Mini RC Quadcopter Frame Kit – PNF. Wbrew temu co sugerują zdjęcia w sklepie, otrzymujemy w pełni złożony sprzęt niemalże gotowy do lotu, wystarczy zainstalować micro odbiornik, ustawić go odpowiednio w cleanflighcie, ustawić odpowiedni kanał na wyposażonej w nadajnik video 25mW kamerze ... Read More »